Cat-Gato škrabadlo Roxanne 54 cm

Kód: 324485
659 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Roxanne 54 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Roxanne 54 cm je jednoduché, má jeden sloupek 54 cm vysoký, je béžové a hodí se do malého interiéru. Nahoře je umístěné odpočívadlo, které kočka může využívat k odpočinku nebo k rozhledu po místnosti. Díky kulatému, hebkému podstavci je nejen atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek ale také stabilní. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. Součástí je plyšový míček, který kočku láka k použití škrabadla.

  • Jeden sloupec
  • Jednoduchý vzhled
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Součástí je míček
  • Vhodné pro kočky středních a menších plemen
  • Odolné materiály
  • Vhodný do menšího interiéru

Velikost škrabadla: 54 cm vysoké

Materiál: plyš, sisal

Barva: béžová

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.