Cat-Gato škrabadlo Tarzan 162 cm

Kód: 324530
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
4 199 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Tarzan 162 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Vysoké a interaktivní škrabadlo pro kočky s mnoha odpočívadly a sloupky pro škrábání. Zavěšené hračky, výška 162 cm.

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Tarzan 162 cm je hnědo béžové, má hovně odpočívadel v horní části, která slouží nejen k odpočinku ale také ke skákání. Má široké sloupy omotané sisalovým provazem, Provaz a míček jako hrací prvek a a jako bonus vyvýšenou boudu, ve které se vaše kočka může schovat a nerušeně spát. Hodí se  do větších interiérů. Ideální pro kočky všech velikostí. Díky velkému, obdélníkovému, hebkému podstavci je nejen atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek ale také stabilní. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. Ideální pro náročné kočky.

  • Hrací a odpočinkové centrum
  • Propracované s atraktivním designem
  • Relaxační a funkční pomůcka pro kočky
  • Vhodné pro kočky všech velikostí
  • Odolné materiály
  • Vhodné pro více koček
  • Vhodný do většího interiéru

Velikost škrabadla: 108x95x162 cm

Barva: hnědá a béžová

Materiál: překližka, sisal a plyš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.