Cat-Gato škrabadlo Venus 109 cm

Kód: 319574
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 099 Kč
Dostupné pouze na prodejně (20 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Venus 109 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Venus 109 cm je praktické a kombinované. Plní hned 3 funkce - spodní část slouží jako pelech, střední část slouží k obrušování drápků a horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna. Škrabadlo má má jeden béžový sloupek, bouda je v šedivé barvě a hodí se i do malého interiéru. Horní čtvercové díly jsou hned dva a jsou v barvě šedé. Dva horní díly umožňují více kočkám najednou využívat škrabadlo. Ideální pro kočky všech velikostí. Díky boudě, umístěné na spodu škrabadla, je nejen atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek ale také stabilní. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. 

  • 3 v 1
  • Vhodné pro více koček najednou
  • Velice stabilní
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky všech velikostí
  • Odolné materiály
  • Praktické řešení pro malé interiéry

Velikost: 109 cm 

Barva: šedá a béžová

Materiál: sisal

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.