Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

CATGATO Akvarium Pacific 60x30x30cm

Kód: 322093
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
2 199 Kč
Skladem (>20 ks)

I rybičky jsou domácí mazlíčci. Dopřejte jim to nejlepší. Kvalitní skleněný akvarijní set v černé barvě. Pořiďte si ideální startovací sadu s jednoduchou obsluhou a spolehlivou technologií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CATGATO Akvárium Pacific 60 x 30 x 30 cm

Akvarijní set Pacific je vhodný pro začátečníky i pokročilé chovatele rybiček. Tento set obsahuje vše potřebné pro okamžitý start. Ideální poměr cena/výkon. Akvarijní set v černé barvě o objemu 54 l. Součástí setu je plastový kryt opatřený 15 W žárovkou, ve vrchní části krytu je klapka, která slouží ke krmení rybiček. Dále obsahuje filtr, vytápění, teploměr, pozadí, síťku na ryby a čerpadlo. Akvárium včetně jeho výbavy je kvalitně zpracované, filtr zajistí čistou vodu a kvalitní osvětlení zdůrazňuje přirozené barvy rybiček. 

Podrobné informace o setu:

Regulovaný filtr: Malý úsporný filtr s regulovaným výkonem s molitanovou filtrační výplní. Molitan se dá snadno vyměnit nebo nahradit uhlím a dalšími náplněmi.

Topítko: topítka jsou vybavena termostatem na regulaci teploty a dle setu jsou dva druhy 50 a 100 W. Je ponorné.

Síťka na ryby: Snadný výlov ryb.

Akvarijní pozadí: V přírodním vzhledu.

LED osvětlení: Úsporné s dlouhou životností.

Teploměr: Lze snadno připevnit na stěnu akvária.

  • Skleněné akvárium.
  • Objem 54 L.
  • S osvětlením.
  • Černá barva včetně víka.
  • 9,5 kg.
  • 60 x 30 x 30 cm.
  • Akvarijní komplet.
  • Tloušťka skla 4 mm.

Objem: 54 l

Hmotnost: 9,5 kg

Rozměry: 60x30x30 cm

 

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.1.2023
Jsem spokojená máme 2roky a teď nám odešlo osvětlení jak ho vyměnit? Děkuji
5
ZT Avatar autora | 10.2.2022
Jsem velice spokojen. Děkuji

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.