Dřívka pro hlodavce 6 ks

Kód: 344095
115 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Králíka a další hlodavce přiláká a potěší pamlsek na dubovém dřívku. Pamlsky jsou sypané zeleninou, ovocem a květinami. Dřívka dlouhá 20 cm, 6 ks v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřívka pro hlodavce 6 ks

Chutná zábava i lehké obrušování zubů, pohoda každého zvířátka, to je radost každého chovatele. Složení mlsu: dub, třapatka, mrkev, pastinák, ibišek, měsíček, petržel, máta a škrob.

  • Pamlsek na dubovém dřívku pro hlodavce
  • Sypání zelenina, ovoce a květiny
  • Jemné obrušování zubů
  • Délka 20 cm, 6ks v balení

Materiál: echinacea, mrkev, měsíček, petržel, petržel, ibišek

Rozměry: šířka 21 cm a délka 32 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.