Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Dřívka s bylinkami 15 cm

Kód: 344102
109 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kolečka z kmene mladé břízy obložená bylinkami, to jsou dřevěné koláčky pro všechny hlodavce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřívka s bylinkami 15 cm

Na koláčcích vaši mazlíci najdou měsíček lékařský, třapatka, malinový list, máta, kopřiva a škrob. Králíček nebo jiný menší hlodavec si bude pochutnávat i brousit zuby zároveň.

  •  Pamlsek pro všechny hlodavce
  • Dřevěvé koláčky s měsíčkem lékařským, třapatkou, malinovým listem, mátou, kopřivou a škrobem
  • Chutnají i brousí zuby, které pak nepřerůstají
  • Vhodné do domečku zvířátka
  • Ø kolečka 15 cm

Materiál: měsíček lékařský, třapatka, malinový list, máta, kopřiva a škrob

Rozměry: 15 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.