Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Dřívka se zeleninou 15 cm

Kód: 344101
109 Kč
Dostupné pouze na prodejně (18 ks)

Kolečka z kmene mladé břízy obložená čtyřmi druhy zeleniny, to jsou dřevěné koláčky pro malé hlodavce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřívka se zeleninou 15 cm

Na koláčcích vaši mazlíci najdou mrkev, pastinák,červenou řepu a petržel. Králíček nebo jiný menší hlodavec si bude pochutnávat i brousit zuby zároveň.

  • Pamlsek pro králíčky a další hlodavce
  • Dřevěvé koláčky s mrkví, pastinákem, červenou řepou a petrželí
  • Chutnají i brousí zuby, které pak nepřerůstají
  • Vhodné do domečku zvířátka
  • Ø kolečka 15 cm

Materiál: mladá bříza, červená řepa, mrkev, pastinák, petržel, škrob

Rozměry: 15 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 30.11.2020
Morce okouse to sypani okolo a zbytku si nevsimne.

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.