Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Dvojmiska mix barev

Kód: 332659
459 Kč
Skladem (>20 ks)

Stabilní dvojmiska pro psy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojmiska mix barev

Dvojmiska vyrobena z kvalitního materiálu je skvělým místem pro vodu a krmivo pro vašeho pejska. Vodu a krmivo najde hned vedle sebe, a vy máte tak jistotu, že vás pejsek má všechno, co potřebuje.

  • Vyrobena z kvalitního materiálu
  • Skvělé místo pro vodu a krmivo dohromady

Rozměry produktu: 31,5×18,5×4,5 cm.

Materiál: Pevný plast, nerez. 

Barva: Mix barev.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Privátní značka firmy Pet Center zahrnující plastové doplňky a hračky pro čtyřnohé mazlíčky. Do sortimentu značky Pet Plast patří např. misky, krmítka, napáječky, mobilní toaleta pro psi nebo kočky.