Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Dvoumiska ocelová S

Kód: 332654
419 Kč
Skladem (>20 ks)

Stabilní ocelová dvojmiska, mix barev. Rozměry produktu 31,2 x 18,2 x 8 cm. Plastové pouzdro zvýšilo položení misek a tím usnadní zvířeti přístup. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoumiska ocelová S mix barev

Stabilní dvoumiska pro psy. Tato dvoumiska vyrobena z kvalitního materiálu je skvělým místem pro vodu a krmivo pro vašeho pejska. Vodu a krmivo najde hned vedle sebe a máte tak jistotu že vás pejsek má všechno co potřebuje.

  • Nerez a plast jsou snadné na údržbu
  • Dlouhá živostnost misek
  • Zvýšené položení je pro zvířata příjemnější

Materiál: nerez, plast

Rozměry: 31,2 x 18,2 x 8 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OB Avatar autora | 19.1.2024
Dvoumiska je skvělá. Škoda jen, že nejde vybrat barva nebo není u výrobku upozornění, že to bude mix barev. Vypadá to podle popisu na zelenou dle obrázku, nakonec přišla hnědá a modrá 🙈 Aspoň mohly být obě barvy stejné
TH Avatar autora Tereza Hájková (Administrátor) 28.2.2024
Dobrý den, upozornění, že se jedná o mix barev bylo uvedeno v popisku nahoře pod názvem produktu. Doplnili jsme ho i do spodního popisku :-)

Privátní značka firmy Pet Center zahrnující plastové doplňky a hračky pro čtyřnohé mazlíčky. Do sortimentu značky Pet Plast patří např. misky, krmítka, napáječky, mobilní toaleta pro psi nebo kočky.