Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Featherland PT brusné bidlo 22 cm

Kód: 343248
299 Kč
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)

Dvoubarevné brusné bidlo je skvělým doplňkem do klece a váš okřídlený parťák z něj nebude chtít slézt. Ptákům pomáhá obrušovat jejich drápy a zobák a zabraňuje tak tomu, aby nepřerostly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Featherland PT brusné bidlo 

Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností ke zpestření ve svém ptačím obydlí. Dvoubarevné brusné bidlo je skvělým doplňkem do klece a váš okřídlený parťák z něj nebude chtít slézt. Ptákům pomáhá obrušovat jejich drápy a zobák a zabraňuje tak tomu, aby nepřerostly.  Díky svému tvaru snižuje svalové napětí v nohách. Bidlo je velmi stabilní a lze snadno upevnit ke kleci. Bidýlko patří k základnímu vybavení každé klece. Mělo by být umístěno tak, aby měl pták ještě prostor k létání, ale mohl se pohybovat i poskakování. 

  • Jednoduché broušení drápů a zobáku 
  • Dvoubarevný design
  • Jednoduché přichycení 
  • Snižuje napětí v nohách

Rozměry: 22cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: