Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Featherland vana pro ptáky 30 cm

Kód: 343268
199 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Dopřejte svému papouškovi pořádnou koupel. Díky vyvýšeným nohám můžete vanu pohodlně postavit na dno klece nebo kamkoliv jinam. Zrcátko vašemu mazlíčkovi pomůže zůstat v klidu a ujistí ho, jak moc mu to sluší. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Featherland vana pro ptáky 

Papoušci a andulky se rádi koupou, aby si udrželi čisté opeření a v teplém počasí vlhkost a chlad. S ptačí vanou pro papoušky  nabídnete svým opeřeným přátelům místo, kde to všechno mohou dělat bezpečně a spolehlivě. Díky vyvýšeným nohám můžete vanu pohodlně postavit na dno klece nebo kamkoliv jinam. Zrcátko vašemu mazlíčkovi pomůže zůstat v klidu a ujistí ho, jak moc mu to sluší. Vana pro ptáky je vyrobena ze 100% netoxického recyklovaného plastu.

  • Modrá plastová vana pro ptáky opatřená zrcátkem
  • Prostorná vana
  • K udržení čistého peří

Rozměry: 29 × 14 × 5 cm

Barva: modrá

Materiál: plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro ptáky
Hmotnost: 0.088 kg
Osobní odběr: Pet Center Litvínov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: