FERPLAST akvarijní dekorace - korál modrý

Kód: 306195
359 Kč
Dostupné pouze na prodejně (16 ks)

FERPLAST akvarijní dekorace se vzorem korálu modrého se stane ozdobou vašeho akvária. Díky syté barvě a preciznímu zpracování oživí celkový zážitek z chovné nádrže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST akvarijní dekorace - korál modrý

Tato dekorace se stane hvězdou vašeho akvária. Díky sytým barvám a preciznímu zpracování s ostrým obrazem, oživí faunu a současně potěší akvarijní rybky. Dekorace dodá vašemu chovnému akváriu ten správný šmrnc a zajistí si obdiv vašich přátel a návštěv. Předností této dekorace je velmi snadná instalace i údržba. Dekorace je nezávadná pro vodu a také pro obyvatele žijící v akváriu. 

  • Imitace mořského korálu
  • Kvalitní zpracování akvarijního pozadí
  • Syté barvy a ostrý obraz
  • Snadná instalace i údržba
  • Zdravotně nezávadný materiál

Rozměry: 9,5 x 10,5 x 14 cm

Barva: modrá, černá

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.