Ferplast klec HL ARENA 80 černá

Kód: 324868
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
2 969 Kč
Skladem (>20 ks)

Klec ARENA 80 pro králíky nebo morčata dává zvířatům velký prostor a svobodu pohybu. Spojení dřeva a drátěných stěn je příjemné vašim mazlíčkům i vám napohled. Součástí balení je plná výbava. Rozměry 82 x 52 x 45,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec HL ARENA 80 černá

Dřevo klece pochází ze zodpovědně spravovaných lesů, pevná mřížka je ošetřena černým lakem odolným před poškrábáním. Klece ARENA poskytují vaši domácím mazlíčkům veškerý komfort. Součástí klece jsou jesličky na seno, plastová miska, napáječka, domek s užitnou policí a žebříkem. Zvýšené okraje spodní části klece pomáhají udržet nepořádek uvnitř, dokud sami neprovedete snadnou údržbu i s pomocí vysouvacího dna klece.

  • Klec nabízí dostatečný prostor a svobodu pohybu
  • Plná výbava
  • Snadná údržba

Materiál: dřevo a kovová mřížka

Rozměry: 82 x 52 x 45,5 cm

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ME Avatar autora | 6.3.2023
Kvalita klece dobrá. Nicméně jsem půl odpoledne strávil úpravou klece! Mříže byly příliž malé a propadávaly zkrz klec (zcela určitě výrobní vada!). Musel jsem tedy vršek klece upravit a seříznout, aby to bylo použitelné! Za ty peníze bych čekal o dost lepší kvalitu. Docela velké zklamání !!!!! :(

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.