Ferplast klec pro fretky dvouposchoďová s výbavou FURET TOWER

Kód: 306148
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
8 129 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Ferplast klec FURET TOWER je průchozí dvoupatrová klec pro fretky nebo potkany nabízející bohatou výbavu, včetně tunelů. Skvělé chovné zařízení, se kterým budete vy i váš čtyřnohý přítel plně spokojeni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec pro fretky dvouposchoďová s výbavou FURET TOWER

Tato klec pro fretky a potkany lze jednoduše složit nebo rozložit a navíc se všechny její komponenty vejdou do plastové vany, a tak budete moci zařízení nejen pohodlně umýt, ale  rovněž při převozu nebo skladování ušetříte spousta místa. Čtyři kolečka usnadňují manipulaci s klecí a vy ji můžete bez problému přemísťovat v rámci domu či zahrady. Chovné zařízení obsahuje plnou výbavu, a to plastovou misku, pítko, toaletku pro hlodavce, 3 plastová mezipatra, 2 žebříky, 2 plastové tunely a závěsné odpočívadlo. 

  • Dvoupatrová a průchozí klec
  • Je určena fretkám a potkanům
  • Disponuje bohatou výbavu
  • Lze snadno složit nebo rozložit
  • Čtyři kolečka usnadňují manipulaci s klecí

Rozměry: 75 x 80 x 191 cm

Materiály: Kov, plast.

Upozornění: Určeno pro zvířata. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.