Ferplast klec pro křečka OLIMPIA

Kód: 306150
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 709 Kč
Dostupné pouze na prodejně (11 ks)

Klec OLIMPIA je určena pohyblivým a hravým malým hlodavcům, pro křečka ideálně. Nabízí prostor ke hře i odpočinku. Svislá konstrukce ušetří místo, které klec zabírá. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu a drátěné opatřené odolným lakem. Součástí je plná výbava. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec pro křečka OLIMPIA

Průhledné trubky navzájem spojené umožňují křečkovi pohybovat se z prvního patra do přízemí a naopak. K použití má chodníky s kolečkem, domek, police a žebříky na zábavu a cvičení. Ve spodní části klece užitečné příslušenství včetně láhve na pití a plastové misky na jídlo. Klec OLIMPIA je určena pohyblivým a hravým malým hlodavcům, pro křečka ideálně. Nabízí prostor ke hře i odpočinku. Svislá konstrukce ušetří místo, které klec zabírá. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu a drátěné opatřené odolným lakem. Součástí je plná výbava

  • Ideální pro čilé malé hlodavce
  • Možnost propojení s dalšími klecemi trubkami
  • Svislá konstrukce šetří místo
  • Snadná údržba díky otevírací plastové stěně
  • Bohaté příslušenství

Rozměry: 46 x 29,5 x 54 cm

Materiály: Plast, kov.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.