Ferplast klec pro morčata CAVIE 60

Kód: 222787
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 039 Kč
Momentálně nedostupné

Praktická klec pro morčata, případně jiné menší hlodavce. Díky plastovému dnu je velmi dobře udržovatelná v čistotě. Rozměry 58 x 38 x 31,5 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec pro morčata CAVIE 60

V různých barevných provedení. Je otevíratelná na přední straně. Klec má tradiční konstrukci s plastovou základnou a drátěnou konstrukcí. Dveře na přední straně mohou být zcela otevřené pro snadné čištění. Klec je vyrobena z velmi odolného a nijak závadného materiálu. Proto se v ní domácí mazlíčci mohou dožít až o 30% vyššího věku. Vysoké dno zabraňuje vyhazování podestýlky mimo klec. Všechny výrobky značky Ferplast jsou vyrobeny v souladu se stávajícími bezpečnostními normami zemí EU.

  • Pro morčata a velmi zakrslé králíky
  • Otevíratelná na přední straně
  • Tradiční plastová základna a drátěná konstrukce
  • Odolný a nezávadný materiál je v souladu s bezpečnostními normami zemí EU
  • Různá barevného provedení

Materiál: plast, drátěná konstrukce

Rozměry: 58 x 38 x 31,5 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece, přepravky pro hlodavce
Hmotnost: 2.36 kg
Druh hlodavce: morče
Typ: klec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.