Ferplast klec pro ptáky s výbavou PIANO 3 OPEN černá

Kód: 307372
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 619 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Klec PIANO 3 je určena andulkám, kanárkům a dalšímu drobnému exotickému ptactvu. Je vyrobena z velmi odolného zdravotně nezávadného materiálu. Rozměry 50 x 30 x 51,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec pro ptáky s výbavou PIANO 3 OPEN černá

Klec je dodávána včetně plné výbavy. Nechybí pítka, krmítka, bidýlka, ani houpačka. Výsuvné dno usnadňuje údržbu, hluboká základna zachytává nečistoty, aby nešpinily okolí.

  • Určena drobnému exotickému ptactvu
  • Hluboká základna a plně vyztužené boky, vysouvací dno
  • Materiál odolný a netoxický
  • Součástí balení je plná výbava

Rozměry: 50 x 30 x 51,5 cm

Materiál: plast, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.