Ferplast klícka HL HAMSTERVILLE černá

Kód: 324862
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
2 409 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 ks)

Klec pro malé hlodavce je vyrobena ze dřeva a kovové mřížky. Jde o produkt TREE FRIEND, vyrobený ze dřeva pocházejícího pouze ze zodpovědně spravovaných lesů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klícka HL HAMSTERVILLE černá

Tato klec od Ferplast má víceúrovňovou strukturu, kdy jsou jednotlivé police (patra) propojené dřevěnými žebříky a tak je váš mazlíček udržován ve velmi dobré formě. Dřevěné police jsou ošetřeny speciálním lakem odolným vůči tekutinám. Ve spodní části klece je vytahovací plastové dno, díky kterému lze klec snadno vyčistit. Součástí klece je výbava pro veškeré pohodlí vašich mazlíčků: dřevěný dům na spaní, plastová miska na jídlo, napáječka a plast. kolotoč.

  • Klícka HL HAMSTERVILLE od Ferplast ze dřeva a kovové mřížky
  • Produkt TREE FRIEND
  • Klec pro malé hlodavce
  • Víceúrovňová struktura klece hlodavce udržuje ve formě
  • Police ošetřeny lakem odolným vůči tekutinám
  • Vysunovací plastové dno dovoluje snadnou údržbu
  • Ve výbavě dřevěný domek, plastová jídelní miska, napáječka a kolotoč

Materiál: dřevo, kovová mřížka

Rozměry: 60 x 34 x 49 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.