FERPLAST koupelna pro ptáky velká

Kód: 306384
388 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

FERPLAST koupelna pro ptáky je velký a pohodlný prostor pro vykonávání hygieny exotických ptáků. Lze ji snadno přichytit do klece a je opatřena praktickým bidýlkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST koupelna pro ptáky velká

Velká koupelna pro exotické ptáky, která zajistí ten nejvyšší standard hygieny vašich opeřenců. Je vhodná pro papoušky či jiné větší exoty. Lze ji snadno přichytit na stěnu klece. Díky speciálnímu lemu se voda drží uvnitř pevné základny. Transparentní kryt zabrání stříkání vody ven a zároveň poskytuje výhled na vašeho domácího mazlíčka. Koupelna je opatřena praktickým bidýlkem pro odpočinek a vykonání hygieny.

  • Pohodlná koupelna pro větší exoty
  • Snadné uchycení na stěnu klece
  • Ochranný kryt proti cákání vody 
  • Snadná údržba a čištění
  • Praktické bidýlko

Rozměry: 23,5 x 15,5 x 24 cm

Materiál: plast

Barva: hnědá, průhledná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.