Ferplast miska do přepravky CLIP L

Kód: 306380
169 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Plastová miska do přepravky CLIP L pro psy je ideálním doplňkem pro zajištění potravin a vody vašeho chlupatého přítele, a to zejména při cestování. Díky upevňovacím klipům ji lze snadno připnout na mřížku přepravky pro zvířata a umožňuje vašemu domácímu mazlíčkovi jíst nebo pít v klidu a bezpečí. Rozměry 16x11x5,8 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast miska do přepravky CLIP L

Plastová miska CLIP L pro psy je ideálním doplňkem pro zajištění potravin a vody vašeho chlupatého přítele, a to zejména při cestování. Díky upevňovacím klipům ji lze snadno připnout na mřížku přepravky pro zvířata, a tak umožňuje vašemu domácímu mazlíčkovi jíst nebo pít v klidu a bezpečí. Miska je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu a opatřena háčky na připnutí do přepravky během cesty.  

  • Plastová miska CLIP L pro psy.
  • Snadné připnutí háčky na mřížku přepravky.
  • Poskytuje jídlo a vodu během cesty.
  • Vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu.

Rozměry: 16x11,5x5,8 cm

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.