Ferplast miska GEMMA

Kód: 324759
339 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

GEMMA je elegantní, tvarem klasická, smaltovaná keramická miska. Je těžší, proto necestuje, ale zůstává na místě. Rozměry 18x8 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast miska GEMMA

GEMMA je elegantní, tvarem klasická, smaltovaná keramická miska. Je těžší, proto necestuje, ale zůstává na místě. S keramickou mašlí je vhodná pro psí slečnu nebo psí princátko. Způsobilá pro mytí v myčce. Rozměry: 18x8 cm. Výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější. Dosahují nejvyšších standardů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy a především atraktivním designem. Firma Ferplast patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelských potřeb.

  • Elegantní jídelní miska
  • Těžší a stabilní
  • Vhodná pro mytí v myčce

Rozměry: 18x8 cm

Materiál: Smaltovaná keramika

Barva: Bílá

Upozornění: Určeno pro zvířata

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a barely pro psy
Hmotnost: 0.88 kg
Materiál: plast
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.