FERPLAST obojek CLUB červený 70 cm

Kód: 309203
369 Kč
Skladem (>20 ks)

FERPLAST obojek CLUB červený 70 cm je vhodný pro velká plemena psů. Tento nylonový model zajišťuje maximální pohodlí a je charakteristický dlouhou životností výrobku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST obojek CLUB červený 70 cm

Obojek CLUBje vhodný pro všechna velká plemena, protože jeho délka dosahuje 70 cm. Obojek je vyroben z pevného a odolného nylonu a díky preciznímu zpracování bude jeho nošení nejen pohodlné, ale i bezpečné. Za pomocí regulační plastové přezky budete moci nastavit obojek přesně na míru vašeho psa. Snadné připnutí vodítka zajistí D-kroužek.

  • Plastová přezka pro upnutí obojku
  • Možnost nastavení na požadovanou velikost
  • Pohodlné nošení
  • Kroužek pro uchycení vodítka

Rozměry: 45 cm - 70 cm, šířka: 25 mm.

Barva: červená.

Materiál: nylon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.