Ferplast přepravka pro malá zvířata ATLAS 10

Kód: 219196
779 Kč
Skladem (>20 ks)

Cestovní přepravka Ferplast Atlas 10 je ideální na převoz a cestování s malými domácími mazlíčky. Přepravka je vyrobená z kvalitního zdravotně nezávadného plastu, během přepravy nabízí maximální pohodlí pro vaše malé mazlíčky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast přepravka pro malá zvířata ATLAS 10

Plastová přepravka bez výbavy otevíratelná ze strany, ideální na převoz a cestování s domácími mazlíčky. Přepravka je vyrobená z kvalitního zdravotně nezávadného plastu, během přepravy nabízí maximální pohodlí pro vaše malé mazlíčky. Všechny výrobky značky Ferplast jsou vyrobeny v souladu se stávajícími bezpečnostními normami zemí EU. 

  • Kvalitní a odolná přepravka
  • Otevíratelná ze strany
  • Materiál zdravotně nezávadný plast
  • Vyrobeno v souladu s bezpečnostními normami EU

Materiál: plast

Rozměry: 48 x 32,5 x 29 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.