Ferplast WC DAMA

Kód: 324818
709 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Toaletu pro kočky Ferplast WC DAMA můžete díky jejímu tvaru pohodlně umístit do kteréhokoliv rohu místnosti. Rozměry toalety jsou 57,5 x 51,5 x 22 cm, snížený vchod do toalety má na výšku 14,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast WC DAMA

Snížený vchod do toalety Ferplast WC DAMA poskytuje pohodlný přístup kočkám i koťatům všech velikostí. Po horním obvodu toalety je navíc umístěn plastový rám, který nejenže z části omezuje vyhazování a vynášení steliva, ale také umožňuje snadné přichycení pytlů na použité stelivo.

  • Díky rohovému tvaru WC DAMA snadno umístíte.
  • Snížený vchod umožňuje vstup kočkám i koťatům všech velikostí.
  • Plastový rám omezuje nepořádek a umožňuje přichycení pytlů na použité stelivo.

Rozměry: 57,5 x 51,5 x 22 cm a snížený vchod 14,5 cm na výšku.

Materiál: Plast

Barva: Černo-bílá

Upozornění: Určeno pro zvířata.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.