Friskies Funtastix 175 g

Kód: 305100
99 Kč
Skladem (>20 ks)

Měkká delikátní pochoutka pro psy ve tvaru zkroucených copánků se šunkovou a sýrovou příchutí. Pochoutka má nízký obsah tuku a syrový vnitřek pro ještě lepší chuť. Doplňkové krmivo pro psy, jenž obsahuje kvalitní suroviny pro tu nejvyšší možnou úroveň zdravého stravování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Friskies Funtastix 175 g 

Friskies Funtastix je měkká delikátní pochoutka pro psy ve tvaru zkroucených copánků se šunkovou a sýrovou příchutí. Pochoutka má nízký obsah tuku a syrový vnitřek pro ještě lepší chuť. Balení je se znovu uzavíratelným zipem proti vysychání. Vhodný jako každodenní odměna při tréninku nebo procházce s vaším psem, která zároveň čistí zuby a dásně. Pochoutky Friskies jsou zdravější a velmi chutné. Váš pes si je zamiluje, protože mají nízký obsah tuků, různé chutě a tvary. Při podávání pochoutky patřičně upravte dávku běžně podávaného krmiva. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici. Dohlížejte na psa během podávání pochoutky. Denní krmná dávka je uvedena na obalu.

  • Měkká delikátní pochoutka pro psy
  • S nižším obsahem tuků
  • Obsahuje sýrový vnitřek pro lepší chuť
  • Vhodná jako pamlsek nebo odměna pro vašeho psa
  • Udržuje zuby a dásně zdravé a čisté

Velikost balení: 175 g

Složení: Obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného puvodu, glycerol, cukryy, maso a výrobky živočišného původu (4 %), oleje a tuky, minerální látky, zeleniny, mléko a mléčne výrobky (sýrový prášek 0,2 %)

Analytické složky: Protein 13 %, obsah tuku 4,5 %, obsah anorganických látek 3,3 %, hrubá vláknina 0,75 %, vlhkost 25%, kyselina linolenová: 740 mg/kg, kyselina linolová: 12 900 mg/kg

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamin A: 9 800, vitamin D3: 660, vitamin E: 66, mg/kg: I (E2): 2,5, Mn (E5): 14,3, Zn (E6): 325, Se (E8): 0,35.

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: slaninové aroma: 3 500. S antioxidanty a barvivy.

Krmný návod: Pro psa o hmotnosti do 7 kg: 2 ks, do 15 kg: 4 ks, do 30 kg: 6 ks.
Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 1.12.2020
+ ok

Friskies je značka mokrého a suchého krmiva pro kočky a psy. Každé balení krmiva PURINA® Friskies® Vitafit™ je plné chuti a nutričně vyvážené a váš pes díky němu zůstane čilý, šťastný a zdravý.

Krmivo PURINA® Friskies® Vitafit™ bylo vyvinuto značkou PURINA® s více než 80letou zkušeností v oboru, jistě se tedy stane chutnou součástí každodenní péče a poskytne vašemu psovi vše potřebné pro správnou výživu. Krmivo obsahuje spoustu vitamínů a dalších živin důležitých pro zdraví vašeho psa. Zkontrolujte, zda se u psa projevují následující známky vitality: Podporuje čilost a přináší jiskru do jeho očí. Podporuje lesklou srst a zdravou kůži. Pevná stolice díky zdravému zažívání.

Vybrat dobré granule pro kočičí mazlíčky je snadné, pokud víte, na co se zaměřit. Kočky mají často mlsné jazýčky, ale také mnohem citlivější zažívání, než je tomu například u psů. I proto je potřeba pečlivý výběr granulí nebrat na lehkou váhu. Širokou škálu lahodných suchých krmiv pro kočky nabízí Friskies svět chuťových dobrodružství, která krmí vaši kočku hravostí a zvědavostí.