Frolic s drůbežím masem, zeleninou a cereáliemi 1,5 kg

Kód: 217344
199 Kč
Skladem (20 ks)

Kompletní měkké polovlhké krmivo je určené pro dospělé psy všech plemen. Díky speciální konzistenci a vysoké chutnosti vyhovuje krmivo Frolic i psům, kteří mají problém přijímat klasické suché krmivo, a obzvláště se hodí jako praktické pamlsky při tréninku, ze kterých bude váš mazlíček nadšený.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frolic s drůbežím masem, zeleninami  a cereáliemi

Kompletní měkké polosuché krmivo je určené pro dospělé psy všech plemen. Díky speciální konzistenci a vysoké chutnosti vyhovuje krmivo Frolic i psům, kteří mají problém přijímat klasické suché krmivo, a obzvláště se hodí jako praktické pamlsky při tréninku, ze kterých bude váš mazlíček nadšený. Navíc se měkké kroužky snadno lámou, takže je lze lehce rozdělit na odměny požadované velikosti. Krmivo obsahuje drůbeží maso, zeleninu, cereálie, vitaminy a minerální látky. 

  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vašeho psa
  • Speciální měkká a polosuchá konzistence 
  • Velmi chutné
  • Vhodné jako praktické pamlsky

 Velikost balení: 1,5 kg.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Složení: Obiloviny (z toho 4 % rýže), vedlejší produkty rostlinného původu, Maso a vedlejší produkty živočišného původu (mj. 4 % čerstvé drůbeží), oleje a tuky (mj. 1 % slunečnicový olej, mj. 0,25 % rybí olej), zeleniny (4 % mrkev), minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb

Analytické složky:  Vlhkost: 19  %, hrubá bílkovina: 17  %, hrubý tuk: 16,50 %, hrubý popel: 7 %, hrubá vlákna: 2 %.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 1.699 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Byl to právě Frolic, který jako první přinesl mezi chovatele psů známá poloměkká masová kolečka, původně zamýšlená jako krmivo. Uchytili se však jako nenahraditelný pamlsek pro psy, který dnes nejeden výrobce kopíruje.

Masová kolečka Frolic jsou oblíbeným pamlskem. Značka Frolic se vyvíjí dál a přidala několik méně úspěšných novinek, které čerpají inspiraci ze své sesterské značky Pedigree. Nabízí také žvýkací a dentální tyčinky pro psy.