Frontline spot-on Combo pro psy XL (40 - 60 kg)

Kód: 309324
479 Kč
Skladem (>20 ks)

Chraňte svého psa pomocí Frontline Combo spot-on pro psy vážící 40 - 60 kg. Tento prostředek potlačuje vývoj vajíček, larev a vývojových stadií blech po dobu až 8 týdnů. Navíc chrání proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frontline spot-on Combo pro psy XL (40 - 60 kg)

Nejlepší léčbou je prevence, proto zajistěte svému psovi klid a sobě domácnost bez parazitů v podobě blech, všenek a klíšťat. Pipeta Frontline Combo spot-on je roztok pro nakapání na kůži pro všechna plemena psů zabraňující pomnožení blech, vývoji vajíček a larev po dobu až šesti týdnů. Účinně funguje i proti klíšťatům a všenkám. Neaplikujte přípravek psům mladším 8 týdnů nebo vážícím méně než 1 kilogram. Zároveň nepoužívejte pipetu u zvířat nemocných nebo v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu. Před použitím čtěte příbalovou informaci. Dodržujte dávkování!

  • Léčba a prevence napadení blechami a klíšťaty

  • Prevence a léčba napadení všenkami

  • Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD)

  • Účinnost po dobu až 6 týdnů 

  • Vhodné pro psy od 8 týdnů věku

  • Nabízí šetrné složení

Účinná látka: Fipronilum 402 mg v 4,02 ml (1 pipeta)

Velikost: XL (40 - 60 kg)

Upozornění: Veterinární přípravek určený výhradně pro zvířata. Skladujte mimo dosah dětí. Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobá hypersalivace způsobená charakterem vehikula. V rámci velmi vzácných nežádoucích účinků byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace (lupovatění kůže a vypadávání srsti, svědění, zarudnutí kůže) a celkové svědění nebo vypadávání srsti. Výjimečně byly zaznamenány hypersalivace, reverzibilní neurologické symptomy (hyperestesie, deprese, nervozita), zvracení. Varujte se předávkování.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

05-23_Frontline_PetCenter_1200x220

Léčivé antiparazitní přípravky Frontline bojují proti nejrůznějším parazitům, kteří napadají vaše domácí mazlíčky. Paraziti, zejména blechy a klíšťata, mohou znepříjemnit život nejen vašim zvířatům, ale i vám samotným. Nebezpečí číhá také v tom, že tito paraziti jsou často přenašeči různých vážných onemocnění (borelióza, ehrlichióza a další).

Není nad to vyrazit si v jarních a letních měsících se svým zvířecím miláčkem na pořádnou procházku. Pejsek si protáhne tlapky a vy si užíváte krásného slunečného počasí. Jenže při takovémto výletu si často pejsek odnese domů nevítaný suvenýr v podobě klíštěte. Proto je dobré zvíře před těmito parazity chránit nějakým přípravkem, kterým je například Frontline pro psy. Po aplikaci na kožich pejska mezi lopatky by měl být váš domácí mazlíček chráněný po dobu čtyř týdnů. Frontline se dále používá také jako preventivní a léčebný prostředek proti blechám. Doba účinnosti je v tomto případě až osm týdnů, a přípravek je vhodný také v těch případech, kdy je pes už blechami napaden, protože zabraňuje množení těchto parazitů. Frontline je nejlepší aplikovat pejskovi pravidelně, minimálně jednou za čtyři týdny.

Chytnout blešku, všenky nebo klíště není pro domácího mazlíčka nic těžkého, stačí se proběhnout ve vysoké trávě nebo narazit na nějaké zvíře, které blechy už má. Nejlepší je ale tomu předejít prostřednictvím nějakého účinného přípravku, jako je například Frontline pro kočky. Tento prostředek má jednak preventivní účinky, ale také léčebné u těch zvířat, která už blechy chytly. V tomto případě aplikujete frontline na kožich kočky mezi lopatkami a ten se postará o to, aby byl potlačen vývoj vajíček a larev těchto parazitů. Pro prevenci je pak dobré aplikovat Frontline pravidelně, minimálně jednou za čtyři týdny.

Jak Frontline účinkuje? Léčivé přípravky Frontline se nedostávají zvířeti přímo do krevního řečiště, ale jsou aplikovány na kůži vašeho čtyřnohého kamaráda. Z tohoto místa se pak léčivo samovolně šíří na celé tělo zvířete a soustřeďuje se v mazových žlázách. Díky tomu Frontline působí i po namočení, koupání nebo šamponování. Přípravky Frontline parazity zabíjí tím, že skvěle účinkují na jejich nervový systém. U blech nedovolí, aby se z vajíček vyvinuly larvy. Jiný léčivý přípravek Frontline působí odpudivě na komáry, bodavé mouchy a jiný nepříjemný létající hmyz.