Gimborn kostička pískací - hračka pro psy 14 cm

Kód: 214173
69 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Hračka pro psy všech plemen určená k samostatné zábavě psa v dlouhých chvílích. Gumová kost má různé výstupky, což podporuje psí touhu do hračky kousat a váš mazlíček si tak vydrží s hračkou hrát po dlouhou dobu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn kostička pískací 

Hračka pro psy všech plemen určená k samostatné zábavě psa v dlouhých chvílích. Gumová kost má různé výstupky, což podporuje psí touhu do hračky kousat a váš mazlíček si tak vydrží s hračkou hrát po dlouhou dobu. Hračka navíc obsahuje pískátko, které většina psu naprosto zbožňuje. Lze využít ve společně strávených chvílích třeba pro aportování. Klasická oblíbená hračka, která nesmí chybět ve výbavě žádného psího mazlíčka. 

  • Hračka pro psy všech plemen.
  • Z příjemné gumy pro žvýkání.
  • Obsahuje pískátko.
  • Vhodné pro samostatnou zábavu i společné hraní.

Velikost: 14 cm 

Materiál: guma

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískací hračky pro psy
Hmotnost: 0.103 kg
Barva: oranžová
Materiál: guma
Tvar: kost
Velikost: S
Osobní odběr: Pet Center Litvínov, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Chomutov Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.