Gimborn kuřecí stehno - hračka pro psy 13cm

Kód: 214168
69 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Gimborn kuřecí stehno je měkká hračka určená pro psy všech velikostí a plemen. Obsahuje pískátko, které vydává zvuky, a tím pejska motivuje k další hře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn kuřecí stehno - hračka pro psy

Gimborn kuřecí stehno je měkká hračka určená pro psy všech velikostí a plemen. Obsahuje pískátko, které vydává zvuky, a tím pejska motivuje k další hře. Hračka má tvar kuřecího stehna a je vyrobená ze zdravotně nezávadného latexu. 

  • Hračka pro všechny pejsky.
  • Vhodná i pro štěňata. 
  • Odolný materiál.
  • Pískátko pro větší interaktivitu.

Materiál:  latex

Rozměry: 13 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.3.2021
Je to moc pískající hračka ,ale ARCHIE je spokojený a to je pro mě hlavní.

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.