Gimborn míč fotbalový - hračka pro psy 9,5cm

Kód: 214177
87 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Oblíbená hračka určená pro psy všech velikostí a plemen. Míč je vyrobený je z odolného a zdravotně nezávadného vinylu, který drží tvar a odolá psím zubům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn míč fotbalový - hračka pro psy 

Oblíbená hračka určená pro psy všech velikostí a plemen. Míč je vyrobený je z odolného a zdravotně nezávadného vinylu, který drží tvar a odolá psím zubům. Hračka má design fotbalového míče v oranžovo-černé barvě. Fotbalový míč bude oblíbenou hračkou vašeho čtyřnohého kamaráda po dlouhé týdny i měsíce

  • Hračka pro psy všech velikostí a plemen.
  • Odolný vinylový materiál.
  • Perfektní design fotbalového míče.

Materiál:  vinyl

Rozměry: 9,5 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.