Gimborn vinylová láhev - hračka pro psy 21cm

Kód: 217953
199 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Darujte pejskovi vlastní láhev od piva. Hrací láhev, která píská! Pejska potěší a vás pobaví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn vinylová láhev - hračka pro psy 

Vinylová láhev od GIMBORN je hračka určená pro pejsky všech velikostí a plemen. Pejska potěší a vás pobaví. Vhodná k přetahování, házení nebo jenom kousání při dlouhých chvílích vašeho čtyřnohého kamaráda. Lahev po stisknutí píská, čímž motivuje pejska k další hře. Použitý vinyl je 100% bezpečný a nezávadný. 

  • Pivní vinylová láhev
  • Hračka určená pro psy všech velikostí a plemen.
  • Po stisknutí píská.
  • Pejska potěší, vás pobaví.

Délka: 21 cm

Materiál: Vinyl 

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.