HamStake bylinný domek 22 cm

Kód: 349691
409 Kč
Skladem (>20 ks)

Sněz si mě!, tak by se mohl jmenovat chutný bylinný domeček z celulózy obalený bylinami. Je určen pro malé a střední hlodavce. Pro ty malé může posloužit i jako úkryt. Rozměry 22 x 18 cm, otvor je 7,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HamStake bylinný domek

Jedlý domeček je tu pro králíky, morčata, činčily, osmáky, ale také křečky, potkany, myši a další menší hlodavce. Bylinný obal domečku sestává z listů rýže, pampelišky, citronu, balzámu, celulózy, petržele a škrobu.

  • Jednoduchý, hezký domek z celulózy obalený bylinami
  • Určen malým a středním hlodavcům

Materiál: petržel, mrkev, petržel, červená řepa, listy rybízu, celulóza, škrob

Rozměry: Vnitřní průměr: 21 cm, Otvor: 7,5 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 31.5.2024
morčátka okusují a zjevně chutná

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.