Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Houpačka pro hlodavce s bylinkami 10 cm

Kód: 344081
185 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Dopřejte svému mazlíčkovi víc pohybu! Houpačka s lákavou náplní voňavých bylinek se o to postará. Zvířátko zabavíte, procvičíte a bříško naplníte křečkovi, morčeti i myšce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpačka pro hlodavce s bylinkami 

Dopřejte svému mazlíčkovi víc pohybu! Houpačka s lákavou náplní voňavých bylinek se o to postará. Zvířátko zabavíte, procvičíte a bříško naplníte křečkovi, morčeti i myšce. Náplň tvoří pampeliška (listy a kořen), jitrocel, petržel, rybízový list, kopřiva, máta a škrob. Ocelový řetízek houpačky zakončený karabinou snadno upevníte na klec a zábava může začít.

  • Houpačka z 10cm kulatiny mladé břízy
  • S ocelovým řetízkem dlouhým 15 cm a karabinou na připevnění ke kleci
  • Je naplněna různými semeny, petrželkou a pampeliškou
  • Mazlíkovi přidá pohyb za dobrotou a vám oběma dobrou náladu

Materiál: pampeliška (listy a kořen), jitrocel, petržel, rybízový list, kopřiva, máta a škrob

Rozměry: 10 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.