Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT houpačka 33 cm

Kód: 343244
699 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 ks)

Pestrobarevná středně velká houpačka pro vašeho papouška, která ho přirozenou cestou podpoří v normální a zdravé aktivitě. Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy, které poskytne hračka Featherland. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Featherland PT houpačka

Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy ve svém ptačím obydlí. Důležitou roli zde hraje i trénování fyzických a mentálních schopností. Nejen skvělou zábavu poskytuje Featherland PT houpačka. Zároveň nabízí možnost pro žvýkání a podporuje duševní zdraví, váš mazlíček se s ní totiž zabaví na hodně dlouho. Majitele zaujme možnost snadného uchycení na klec. Tato přírodní dřevěná houpačka má mnoho textur, které váš pták bude milovat. Barevné členité hračky jsou u ptáků velmi oblíbené a váš mazlíček si s nimi může ukrátit nejednu dlouhou chvíli. Dřevěné bloky a tvrdé kožené nitě na každé straně houpačky poskytují skvělou možnost pro žvýkání. Tato houpačka jistě podpoří lepší duševní zdraví a úlevu od nudy!

  • Přírodní dřevěná houpačka
  • Skládá se z dřevěných bloků a tvrdých kožených nití
  • Podporuje žvýkání
  • Snadná instalace

Rozměry:  33 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: