Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT Laced Munch Balls 30 cm

Kód: 343254
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Barevná závěsná hračka, která podporuje interaktivní hru a váš pták si ji zamiluje. Stačí ji zavěsit do klece a pak už jenom pozorovat vašeho mazlíčka, jak si hraje, houpe se a šplhá. Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy, které poskytne hračka Featherland. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Featherland PT Laced Munch Balls 

Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy ve svém ptačím obydlí. Důležitou roli zde hraje i trénování fyzických a mentálních schopností. Barevná závěsná hračka, která podporuje interaktivní hru a váš pták si ji zamiluje. Stačí ji zavěsit do klece a pak už jenom pozorovat vašeho mazlíčka, jak si hraje, houpe se a šplhá. Barevné členité hračky jsou u ptáků velmi oblíbené a váš mazlíček si s nimi může ukrátit nejednu dlouhou chvíli. Vhodné například pro: amazoňana modročelého, papouška šedého, kakadu šalamounského a další ptáky. Hračku lze snadno připevnit ke kleci. Po zavěšení pták může hračku využívat také jako houpačku. 

  • Jednoduché zavěšení
  • Zábava na dlouhé hodiny
  • Kvalitní zpracování
  • Snadné připevnění

Rozměry: 30 × 13 × 13 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro ptáky
Hmotnost: 0.173 kg
Osobní odběr: Pet Center Opava - Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: