Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT Large Arachnid 37 cm

Kód: 343236
239 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Pestrobarevná středně velká hračka pro vašeho papouška, která ho přirozenou cestou podpoří v normální a zdravé aktivitě. Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy, které poskytne hračka Featherland. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Featherland PT Large Arachnid

Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy ve svém ptačím obydlí. Důležitou roli zde hraje i trénování fyzických a mentálních schopností. Hračka větších rozměrů pro zvídavé ptáky. Je dlouhá 37 cm a její tvar podněcuje k houpání a šplhání. Váš pták tak zůstane aktivní tím nejzábavnějším způsobem, který mu můžete poskytnou. Barevné členité hračky jsou u ptáků velmi oblíbené a váš mazlíček si s nimi může ukrátit nejednu dlouhou chvíli. Velká hračka vhodná pro ptáky: Amazoňana modročelého, Papouška šedého, Kakadu šalamounského, Eklektuse různobarevného, Kakadu Goffinového, Aru červenouchovou, Kakadu růžového, Amazoňana žlutohlavého, Amazoňana žlutokrkého. Tato hračka podporuje interaktivní hru tím, že navnazuje vašeho ptáka, aby se houpal, šplhal a zůstal aktivní zábavným způsobem.

  • Poutavé barevné provedení
  • Karabina pro snadné uchycení
  • Podněcuje k houpání a šplhání

Rozměry: 37 × 9 × 9 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro ptáky
Hmotnost: 0.177 kg
Osobní odběr: Pet Center Komořany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: