Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT Medium Natural Stack 28 cm

Kód: 343232
239 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Pestrobarevná středně velká hračka pro vašeho papouška, která ho přirozenou cestou podpoří v normální a zdravé aktivitě. Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy, které poskytne hračka Featherland. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Featherland PT Medium Natural Stack 

Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy ve svém ptačím obydlí. Důležitou roli zde hraje i trénování fyzických a mentálních schopností. Barevná dřevěná hračka pro papoušky a jiné doma chované druhy ptáků poskytne to pravé zpestření všedních dnů. Její provedení podněcuje k průzkumným a instinktivním aktivitám jako je například žvýkání. Barevné členité hračky jsou u ptáků velmi oblíbené a váš mazlíček si s nimi může ukrátit nejednu dlouhou chvíli. Díky karabině se snadno přichytí na klec. Střední hračka vhodná pro ptáky: Aratingu dlouhoocasou, Pionitse, Velkého Loriho, Amazónka, Papouška mnišího, Alexandra malého, Papouška senegalského, Aru malého, Aratingu sluneční, Aru žlutokrkou. Tato zábavná hračka podporuje žvýkání, normální a zdravou aktivitu pro papoušky, aby se zapojili do toho, co je pro ně prospěšné.

  • Barevná hračka pro ptáky
  • Karabina pro snadné přichycení
  • Podněcuje k přirozeným aktivitám
  • Atraktivní barvy

Rozměry: 28 × 9 × 3 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro ptáky
Hmotnost: 0.141 kg
Osobní odběr: Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: