Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT Small Disco 17 cm

Kód: 343231
129 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Barevná hračka pro menší druhy papoušků z dřevěných destiček a s kovovým zvonečkem. Hračka podporuje průzkumné i instinktivní aktivity. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Featherland PT Small Disco

Zábavná a barevná hračka vhodná pro drobnější druhy papoušků jako jsou andulka vlnkovaná, korela chocholatá, agapornis, papoušíčci. Podporuje průzkumné i instinktivní aktivity, jako je na příklad žvýkání. Hračka papoušky zabaví a zapojí do toho, co je pro ně prospěšné. Nuda nemá šanci.

  • Hračka pro drobné papoušky 
  • Ve veselých barvách
  • Z dřevěných dílků
  • Kovový zvoneček
  • Podporuje průzkumné a instinktivní hry
  • Praktické přichycení hračky pomocí karabiny

Materiál: Dřevo, kov

Rozměry: 17 × 4 × 4 cm

Barva: Vícebarevná

Upozornění: Určeno pro zvířata. Nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro ptáky
Hmotnost: 0.027 kg
Osobní odběr: Pet Center Jihlava - Albert

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: