Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT Small Slats 22 cm

Kód: 343230
169 Kč
Dostupné pouze na prodejně (13 ks)

Pestrobarevná středně velká hračka pro vašeho papouška, která ho přirozenou cestou podpoří v normální a zdravé aktivitě. Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy, které poskytne hračka Featherland. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Featherland PT Small Slats 

Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy ve svém ptačím obydlí. Důležitou roli zde hraje i trénování fyzických a mentálních schopností. Barevná dřevěná hračka pro papoušky a jiné doma chované druhy ptáků poskytne to pravé zpestření všedních dnů. Barevné členité hračky jsou u ptáků velmi oblíbené a váš mazlíček si s nimi může ukrátit nejednu dlouhou chvíli. Hračka se skládá z jednotlivých dřívek navlečených na provazu, takže ji lze libovolně zkrátit, něco k ní přidat nebo naopak jednotlivé komponenty použít na doplnění či opravení jiných hraček. Součástí je karabina k pohodlnému zavěšení do klece.

  • Přírodní materiál
  • Atraktivní barvy
  • Možnost rozebrání a upravení
  • Karabina k zavěšení

Rozměry: 22 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: