Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT Treasure Box 30 cm

Kód: 343256
119 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Barevná závěsná hračka, kterou si váš pták zamiluje. Vašeho mazlíčka motivuje ke hře, podporuje žvýkání a pomáhá mu zůstat aktivní. Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy, které poskytne hračka Featherland. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Featherland PT Treasure Box

Ptáci se musí v kleci většinu času zabavit sami a potřebují proto dostatek možností zábavy ve svém ptačím obydlí. Důležitou roli zde hraje i trénování fyzických a mentálních schopností. Barevná závěsná hračka, kterou si váš pták zamiluje. Vašeho mazlíčka motivuje ke hře, podporuje žvýkání a pomáhá mu zůstat aktivní.  Barevné členité hračky jsou u ptáků velmi oblíbené a váš mazlíček si s nimi může ukrátit nejednu dlouhou chvíli. Vhodné například pro: Aratingu dlouhoocasou, Pionitse, a další ptáky. Tato zábavná hračka podporuje žvýkání, normální a zdravou aktivitu pro papoušky, aby se zapojili do toho, co je pro ně prospěšné.

  • Jednoduché zavěšení
  • Zábava na dlouhé hodiny
  • Kvalitní zpracování
  • Snadné připevnění

Rozměry: 30 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro ptáky
Hmotnost: 0.088 kg
Osobní odběr: Pet Center Komořany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: