Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Featherland PT Wavy Planks and Spheres 18 cm

Kód: 343265
339 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Barevná hračka pro ptáky z různých materiálů pro ptáky střední velikosti, která vašeho mazlíčka zabaví na dlouhé hodiny a nabídne mu možnost, jak zůstat aktivní zajímavým způsobem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Wavy prkýnka a kuličky

Středně velká barevná hračka vhodná pro ptáky jako aratingu dlouhoocasou, pionitse, velkého loriho, amazónka, papouška mnišího, alexandra malého, papouška senegalského, aru malého, aratingu sluneční nebo aru žlutokrkého. Ideální pro udržení papouška stále aktivního, podporuje průzkumné i instinktivní aktivity, jako je například žvýkání.

  • Pro ptáky střední velikosti

  • Veselé barvy

  • Podporuje aktivitu u ptáků

  • Zabaví na dlouho chvilku

Materiál: Dřevo, kov.

Rozměry: 40 × 18 × 4 cm

Barva: Vícebarevná

Upozornění: Určeno pro zvířata. Nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro ptáky
Hmotnost: 0.244 kg
Osobní odběr: Pet Center Zlín Kaufland

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: