Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Gimborn pískací látkový uzel pro psy 50 cm

Kód: 324172
329 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Hračka Gimborn látkový uzel je hračka určená pro psy menších plemen. Poslouží jako pomůcka pro aport i přetahovadlo. Látka se dá natáhnout a při návratu do původní délky píská.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimborn pískací látkový uzel pro psy

Hračka Gimborn látkový uzel je hračka určená pro psy menších plemen. Poslouží jako pomůcka pro aport i přetahovadlo. Látka se dá natáhnout a při návratu do původní délky píská. Díky zabudovaným pískátkům si váš pejsek a vy s ním užijete spoustu legrace. Materiál látkového uzlu je velmi pevný, a tak odolá i ostrým psím zoubkům.

  • Látkový uzel pro psy.
  • Hodí se na aport i přetahování.
  • Zabudovaná pískátka.
  • Odolná látka.
  • Určeno menším psům.

Velikost: 50 cm

Materiál: bavlna

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.