Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka Gimdog Johnny Stick

Kód: 341491
419 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Hračka Gimdog Johnny Stick je skvělá hračka pro psy. Výborně se hodí k aportování a přetahování, což ocení zejména psy aktivního charakteru. Navíc je požitek ze hry umocněn dvojí funkcí a zvukovým signálem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimdog Johnny Stick

Hračka s dvojí akcí pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Zajímavostí této hračky je, že při zatáhnutí píská a při stisknutí zmlkne. Tato gumová hračka je vhodná pro psy všech plemen. Vyznačuje se materiálovou odolností. Tuto atraktivní hračku je možné výborně použít na aportování, přetahování a dovádění. Skvěle ji ocení hlavně psy aktivního charakteru.

  • Vhodné k aportování
  • Udržuje zvíře aktivní
  • Píská
  • Vyrobeno z odolného materiálu
  • Pro všechna plemena psů

Materiál: guma

Barva: modrá, černá

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Hmotnost: 0.18 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Přerov Galerie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.