Huhubamboo Čistící váleček k odstranění zvířecí srsti - barevný

Kód: 316489
32 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Čistící váleček určený k odstranění chlupů vašeho mazlíčka z vašeho oblečení a dalších míst, kde se srst nachytá a nemá tam být. Různé varianty designu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huhubamboo Čistící váleček k odstranění zvířecí srsti - barevný

Lepivý váleček kterým můžete přejíždět vaše oblečení, gauč a jiné povrchy a váleček přitom na sebe nachytá psí, kočičí a další chlupy a jiné nečistoty, je nezbytnou potřebou do domácnosti každého majitele chlupatých domácích mazlíčků. Využití ale může najít i tam, kde žádní chlupáči nebydlí, odstraňuje totiž i vlasy nebo chlupy a cucky z látek atd. Čistící váleček na sebe jednoduše nalepí všechny nečistoty, když se vrchní vrstva zanese, snadno ji odtrhnete a použijete další vrstvu. Zcela šetrný k čištěnému povrchu. Válečky jsou navíc dodávaný ve vtipném designu

  • perfektně odstraňuje zvířecí srst z oblečení 
  • nepoškozuje čištěné povrchy
  • vtipný design

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.072 kg
Osobní odběr: Pet Center Přerov Galerie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.