Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Huhubamboo Dřevěná houpačka

Kód: 344320
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Houpačka vyrobená ze dřeva je vhodná pro křečky, myši a jiné drobné hlodavce. Hračka představuje nejen nevyčerpatelný zdroj zábavy pro vaše zvířátko, ale také tvoří hezký doplněk do interiéru klece/akvária. Přírodní kvalitní materiál zaručuje výdrž, kterou jistě ocení každý majitel. Na povrchu dřeva je ponechána kůra, aby hlodavci na houpačce neuklouzli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huhubamboo dřevěná houpačka

Houpačka vyrobená ze dřeva je vhodná pro křečky, myši a jiné drobné hlodavce. Hračka představuje nejen nevyčerpatelný zdroj zábavy pro vaše zvířátko, ale také tvoří hezký doplněk do interiéru klece/akvária. Přírodní kvalitní materiál zaručuje výdrž, kterou jistě ocení každý majitel. Na povrchu dřeva je ponechána kůra, aby hlodavci na houpačce neuklouzli

  • Pro křečky, myši a jiné hlodavce
  • Neklouže
  • Přírodní kvalitní materiál

Rozměr: 35 x 11 cm.

Materiál: Dřevo.

Barva: Přírodní hnědá.

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro hlodavce
Hmotnost: 0.25 kg
Osobní odběr: Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Lužiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.