Huhubamboo dřevěná věž 20 x 20 x 16 cm

Kód: 344347
219 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Dřevěná věž je veselá hračka pro hlodavce, která zajistí vašemu zvířátku naprostý komfort a pohodlí pro ničím nerušenou relaxaci, příjem potravy a hlavně prostředek k dovádění s ostatními kamarády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huhubamboo dřevěná věž 20 x 20 x 16 cm

Dřevěná věž vyrobená z přírodního dřeva slouží jako domeček pro hlodavce. Dřevěná věž je zábavou k prolézání, vykukování a schovávání se, skotačení i ohlodávání. Co třeba v něm vyrobit pohodlný pelíšek vytvořený z dřevěných pilin nebo sena? Nabízí vašemu křečkovi, pískomilovi anebo třeba myšce pohodlné místo k příjmu stravy nebo odpočinku. Přírodní materiál poskytne zvířátku naprostý pocit bezpečí a pohodlí, kde bude rád trávit chvíle bezstarostného odpočinku

  • přírodní materiál

  • hračka podporují hravost a důvtip

  • vhodný jako součást hry a skotačení

  • zajistí útočiště pro pohodlný odpočinek a výstavbu pelíšku

Materiál: dřevo

Velikost: 20 x 20 x 16 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro hlodavce
Hmotnost: 0.38 kg
Osobní odběr: Pet Center Kladno Kaufland

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.