Huhubamboo dřevěný tunel 16 x 8 x 20 cm

Kód: 344345
119 Kč
Dostupné pouze na prodejně (11 ks)

Dřevěný tunel je hračka pro hlodavce, která zajistí vašemu zvířátku naprostý komfort a pohodlí pro ničím nerušenou relaxaci, příjem potravy či dovádění s kamarády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huhubamboo dřevěný tunel 16 x 8 x 20 cm

Dřevěný tunel je hračka pro drobné hlodavce vyrobena z přírodního dřeva. Dřevěný tunel je zábavou k prolézání, skotačení i ohlodávání. Nabízí vašemu křečkovi, pískomilovi anebo třeba myšce pohodlné místo k příjmu stravy nebo spánku. Přírodní materiál poskytne zvířátku naprostý pocit bezpečí a pohodlí, kde bude rád trávit chvíle bezstarostného odpočinku

  • přírodní materiál

  • vhodný jako součást hry a skotačení

  • zajistí útočiště pro pohodlný odpočinek

Materiál: dřevo

Velikost: 16 x 8 x 20 cm

Jelikož se jedná o přírodní produkt, uvedené rozměry jsou pouze orientační.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.