Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Huhubamboo tunel děrovaný

Kód: 344346
129 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Dřevěný děrovaný tunel je veselá hračka pro hlodavce, která zajistí vašemu zvířátku naprostý komfort a pohodlí pro ničím nerušenou relaxaci, příjem potravy a hlavně prostředek k dovádění s kamarády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huhubamboo tunel děrovaný

Dřevěný děrovaný tunel je hračka pro drobné hlodavce vyrobena z přírodního dřeva. Dřevěný tunel je zábavou k prolézání, vykukování a schovávání se v předpřipravených otvorech, skotačení i ohlodávání. Nabízí vašemu křečkovi, pískomilovi anebo třeba myšce pohodlné místo k příjmu stravy nebo odpočinku. Přírodní materiál poskytne zvířátku naprostý pocit bezpečí a pohodlí, kde bude rád trávit chvíle bezstarostného odpočinku

  • přírodní materiál

  • otvory podporují hravost a důvtip
  • vhodný jako součást hry a skotačení

  • zajistí útočiště pro pohodlný odpočinek

Materiál: dřevo

Rozměry: délka 20 cm, šířka 14 cm, výška 6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro hlodavce
Hmotnost: 0.38 kg
Osobní odběr: Pet Center Jihlava - Albert, Pet Center Komořany, Pet Center Třinec Lyžbice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.