Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Jedlý tunel s mátou 14 x 25 cm

Kód: 344090
315 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Chutná hračka pro střední hlodavce, to je jedlý tunel s mátou. Rozměry 14 x 25 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedlý tunel s mátou 

Z vybraných bylin a květin, které mají příznivý vliv na zdraví hlodavců, vznikl jedlý tunel 14 x 25 cm. Ve složení sláma, listy pampelišky, kopřiva, máta, petržel, celulóza a škrob se ukrývá také dobrá nálada zvířat. Voní všem!

  • Hračka i svačina v jednom
  • Vyroben z vybraných bylin a květin ke zdraví a pohodě zvířat
  • Jedlý tunel s mátou je určen středním hlodavcům

Materiál: sláma, listy pampelišky, kopřiva, máta, petržel, celulóza a škrob

Rozměry: Šířka 14 cm a délka 25 cm 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlodavci
Hmotnost: 0.49 kg
Druh hlodavce: králík, morče, křeček, činčila, potkan, osmák
Příchuť: bylinky
Tvar: tunel
Osobní odběr: Pet Center Opava - Globus, Pet Center Ostrava Tesco

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.