Kapsička FRISKIES pes Adult jehněčí a mrkev ve štávě 100 g

Kód: 332107
25 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní krmivo pro dospělé psy, které podporuje zdraví. Základem kapsičky Friskies je jehněčí maso a mrkev ve šťávě. Obsahuje také vitaminy a minerální látky potřebné ke správnému fungování organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsička FRISKIES pes Adult jehněčí a mrkev ve štávě 100 g

Kompletní krmivo pro dospělé psy, které podporuje zdraví. Základem kapsičky Friskies je jehněčí maso a mrkev ve šťávě. Obsahuje také vitaminy a minerální látky potřebné ke správnému fungování organismu. Podporuje lesklou srst a zdravou kůži. Podporuje čilost a díky dobrému zažívání bude mít pejsek pevnou stolici.

  • Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy.
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví.
  • Obsahuje hovězí maso
  • Podporuje organismus 

Velikost balení: 100 g

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %), zeleniny (mrkev 4 % ze sušené mrkve), obiloviny, minerální látky, cukry.

Analytické složky: vlhkost 82,5%, protein 6,5%, obsah tuku 3%, popel 1,8%, hrubá vláknina 0,2%

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A (1476 m.j./kg), vitamin D3 (141 m.j.//kg), Vitamin E (21 mg/kg), síran železnatý (30 mg/kg), jodičnan vápenatý, bezvodý (0,57 mg/kg), síran měďnatý, pentahydrát (4,5 mg/kg), síran manganatý, monohydrát (3,8 mg/ kg), síran zinečnatý (52 mg/ kg),

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: zchutňující látky

Krmný návod:

Hmotnost psa v kg

počet kapsiček na den

5

5,5

10

9

25

16,5


Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Friskies je značka mokrého a suchého krmiva pro kočky a psy. Každé balení krmiva PURINA® Friskies® Vitafit™ je plné chuti a nutričně vyvážené a váš pes díky němu zůstane čilý, šťastný a zdravý.

Krmivo PURINA® Friskies® Vitafit™ bylo vyvinuto značkou PURINA® s více než 80letou zkušeností v oboru, jistě se tedy stane chutnou součástí každodenní péče a poskytne vašemu psovi vše potřebné pro správnou výživu. Krmivo obsahuje spoustu vitamínů a dalších živin důležitých pro zdraví vašeho psa. Zkontrolujte, zda se u psa projevují následující známky vitality: Podporuje čilost a přináší jiskru do jeho očí. Podporuje lesklou srst a zdravou kůži. Pevná stolice díky zdravému zažívání.

Vybrat dobré granule pro kočičí mazlíčky je snadné, pokud víte, na co se zaměřit. Kočky mají často mlsné jazýčky, ale také mnohem citlivější zažívání, než je tomu například u psů. I proto je potřeba pečlivý výběr granulí nebrat na lehkou váhu. Širokou škálu lahodných suchých krmiv pro kočky nabízí Friskies svět chuťových dobrodružství, která krmí vaši kočku hravostí a zvědavostí.